Home » Rosyjski oligarcha próbuje wepchnąć miliardy dolarów do Polski i Dubai

Rosyjski oligarcha próbuje wepchnąć miliardy dolarów do Polski i Dubai

Source

Polska Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego rozpoczęła już śledztwo w sprawie zarzutów przeciwko Danielowi Settgastowi, Fundacji Green Zero, Fundacji YEM i kilku innym partnerom tego niesławnego oszusta, ponieważ Dan i jego kohorty podjęli już nieudaną próbę oszukania polskich władz fałszywym przedsięwzięciem i pomóc rosyjskim oligarchom w przekazywaniu ich tajnych pieniędzy do Polski. Dowiaduje się również, że ta sama rakieta prowadzi podobną działalność w Dubai, Bahrain i innych krajach arabskich.

Green Zero Foundation (numer podmiotu E24970312022-1) to krajowa korporacja non-profit (82), która powstała 22 lipca 2022 r. Numer identyfikacyjny firmy NV to NV20222525563. Właściwość działania tej organizacji non-profit to Nevada, USA, natomiast posiada ona wirtualne biuro pod adresem 304 S JONES BLVD, Las Vegas, NV, 89107, USA (nie żadne własne biuro). Osobą uprawnioną do działania w ramach Fundacji Green Zero jest Kayleigh Miles.

-Advertisement-

Pod tym samym adresem znajduje się inny podmiot o nazwie „Fundacja YEM”, który również jest zarejestrowany jako organizacja non-profit nr E0553072017-8 zgodnie z prawem stanu Nevada, USA. Według informacji, Fundacja YEM została zarejestrowana 27 listopada 2017 r. Członkami tej Fundacji są: Dan Settgast aka Daniel Settgast, Jorge Sebastiao, Alon Basis, Amante C Elnar, Andrew Reid, Dr Emmanuel Nwachukwu, Dr Henry Mbidde, Cesarzowa Namagembe , Magdalene Lora Bilger, Martha I Castano Rodas, Maxwell R Damboise i Michael Anthony Debias.

Oznacza to, że wszystkie wyżej wymienione osoby są bardzo zaangażowane w Fundację Green Zero. A co w tym złego? Oto szereg informacji na temat znanych oszustów i oszustów Fundacji YEM. Dużo przed wybuchem wojny ukraińskiej Dan Settgast aka Daniel Settgast gorączkowo składał oferty, nawiązując kontakty z Romanem Abramowiczem z propozycją zainwestowania kilkuset milionów dolarów w „niezwykle lukratywny” biznes. Następnie kilka miesięcy temu doszło w końcu do spotkania Dana Settgasta, jego partnera Jorge Sebastiao i przedstawiciela Romana Abramowicza w Dubaju. W tym czasie Dan Settgast i Jorge Sebastiao zaoferowali współpracę w inwestowaniu pieniędzy Abramowicza w liczne przedsięwzięcia biznesowe, w tym kryptowaluty i nieruchomości, podczas gdy Jorge Sebastiao dobrowolnie zaoferował swoje „usługi doradcze”, pomagając usankcjonowanemu oligarsze w „ukrywaniu” jego bogactwa. Sebastiao zaprosił też rosyjskiego oligarchę do zainwestowania w jego najnowsze przedsięwzięcie o nazwie „Fundacja EcoShumi”, które kilka tygodni temu zadebiutowało w Dubai.

-Advertisement-

Tymczasem, według wiarygodnego źródła, obaj zwierzchnicy Fundacji YEM utrzymują dyskretną komunikację z „rzetelnym” przedstawicielem Ruji Ignatovej, która zniknęła kilka lat temu po wyłudzeniu co najmniej 7 miliardów dolarów za pośrednictwem oszukańczego przedsięwzięcia kryptograficznego o nazwie „OneCoin”. . Przewiduje się również, że oprócz kontaktów z Danielem Settgastem znanym również jako Dan Settgast i Jorge Sebastiao, oszust „OneCoin” Ruja Ignatova utrzymuje obecnie kontakty z co najmniej dwoma innymi osobami w Dubaju, które prowadzą podejrzane działania w mieście.

Według wiarygodnego źródła, Polska Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego rozpoczęła już śledztwo w sprawie zarzutów przeciwko Danielowi Settgastowi, Fundacji Green Zero, Fundacji YEM i kilku innym partnerom tego niesławnego oszusta, ponieważ Dan i jego kohorty podjęli już nieudaną próbę oszukania Polaków. władze z fałszywym przedsięwzięciem. Polska agencja wywiadowcza bada też powiązania między Fundacją YEM, Fundacją Green Zero i sankcjonowanymi rosyjskimi oligarchami. Przewiduje się, że członkowie Fundacji Green Zero, w tym Bruno Koschoreck i Daniel Settgast, mogą wkrótce zostać przesłuchani przez Polską Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego, ponieważ znaleźli już dowody na oszukańcze działania Daniela Settgasta z jego Fundacją YEM, monetą YEM i innymi przedsięwzięciami. Po zakończeniu śledztwa Danielowi Settgastowi i jego współpracownikom grozi zakaz wjazdu do Polski, a Polska Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego może również przekazać informacje do Europolu, niemieckiej Federalnej Służby Wywiadowczej (BND) i Federalnego Biura Śledczego (FBI) Stanów Zjednoczonych do dalszych działań.

-Advertisement-

Oficer CIA próbuje oszukać obywatela Emiratu

Oficer amerykańskiej Centralnej Agencji Wywiadowczej (CIA) dołączył do groźnego oszustwa z nikczemnym schematem kradzieży setek milionów dolarów od niewinnych cywilów w Zjednoczonych Emiratach Arabskich (ZEA) i innych krajach Bliskiego Wschodu, w tym Arabii Saudyjskiej, Bahrajnie i Katar.

Według informacji, Scott M. Schlimmer, były oficer Centralnej Agencji Wywiadowczej (CIA) połączył siły z grupą znanych na całym świecie oszustów i oszustów, takich jak Kamil Grunt, Jorge Sebastiao, Mru Patel, Zuzana Uchnarova i inni w oszukańczy projekt o nazwie „Fundacja EcoShumi”.

-Advertisement-

BLiTZ wcześniej ujawnił kryminalne spiski Fundacji EcoShumi w raporcie zatytułowanym „Gang oszustów Dracula ląduje w Dubaju”. W raporcie stwierdzono, że Nuno Jorge Da Cruz Sebastiao alias Jorge Sebastiao, współzałożyciel Fundacji EcoShumi, jest jednym z liderów ogromnego kartelu oszustw o ​​nazwie Bank Bene Merenti, który sprzedaje fałszywe krypto o nazwie YEM coin setkom i tysiącom ludzi na całym świecie. zwłaszcza narody afrykańskie, europejskie, amerykańskie i azjatyckie.

Jorge Sebastiao (Jorge Sebastião) alias Nuno Jorge Da Cruz Sebastiao, który ma za sobą historię serii oszustw i oszustw, w tym wyłudzenia 136 milionów euro od ludzi z Hiszpanii za pomocą oszustwa kryptowalutowego o nazwie Nimbus. Otworzył również nowe przedsięwzięcie oszustwa na kontynencie afrykańskim o nazwie „EcoX Africa”.

-Advertisement-

Wcześniej Jorge Sebastiao z pomocą innego oszusta, Kamil Grund, uruchomił oszukańcze przedsięwzięcie o nazwie „Fundacja EcoShumi” (Link do archiwum internetowego), którego celem jest oszukiwanie ludzi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Bahrajnie, Katarze, Arabii Saudyjskiej i innych krajach Bliskiego Wschodu . Po opublikowaniu raportu śledczego w Blitz wiele osób opuściło już „Fundację EcoShumi” (LinkedIn).

Nazwiska osób zaangażowanych w oszukańcze EcoX Africa to:

Faris Ahmed, dyrektor generalny/założyciel, Luxury Tech

Dr Desziree Richardson

Jorge Sebastiao, współzałożyciel, EcoX

Dave Żuraw

Mamadou Kwidjim Toure, założyciel Ubuntu

Królowa Diambi Kabatusila Tshiyoyo Muata

Samuel Andesegun Egunjobi, założyciel Fundacji Rebuild Afrika

Laila Rahhal El Atfani

Antonis Antoniadis, przewodniczący Ecogold (Afryka Zachodnia)

Monica Modi, ORG Newtribe

Jude Anumudu, Koordynator EcoX Afryka

Wtorek Le Roux MC

Herkules Rybak

Graziella dzięki

Anthony Philip Njoku, 10X cyfrowy pas ruchu

Eric Balans

Tame Vikc Okoi, dyrektor generalny, Agro-Meta Coin i Agro Meta Technologies

Adesanya Ahmed, Petrovice Resources International Ltd

Chakib Achour, CSO, Huawei Maroko

Mikita Maniar Gagalani, stolica Newtribe.

Według wiarygodnego źródła, Nuno Jorge Da Cruz Sebastiao alias Jorge Sebastiao jest jednym z liderów ogromnego kartelu oszustów o nazwie Bank Bene Merenti, który sprzedaje fałszywe krypto o nazwie YEM coin setkom i tysiącom ludzi na całym świecie, zwłaszcza narodom afrykańskim i azjatyckim. Bank Bene Merenti twierdzi, że jego oszukańcza „moneta YEM” to „Rainbowcurrency”, alternatywna nazwa Crypto. W naszych poprzednich raportach szczegółowo opisaliśmy, w jaki sposób ten niebezpieczny kartel oszustwa, składając fałszywe twierdzenia, że ​​jest powiązany z Bankiem Japonii, okrada setki milionów dolarów poprzez fałszywe krypto YEM, oszukując ludzi w Ugandzie, Nigerii, Ghanie , Burkina Faso, Niger, Gabon, Zimbabwe, Gabon, Bangladesz, Indie, Pakistan, Sri Lanka, Afganistan, Filipiny, Indonezja, Tajlandia, Wietnam, Kambodża, LAO PDR, Birma, Malezja, Liban, Arabia Saudyjska, Jordania, Oman, Bahrajn, Syria, Libia, Iran, Irak, Egipt i Zjednoczone Emiraty Arabskie.

-Advertisement-

Dan Settgast aka Daniel Settgast i Jorge Sebastiao to dwaj królowie oszustwa kartelu o nazwie Bank Bene Merenti, który okradł setki milionów dolarów poprzez fałszywe krypto YEM, oszukując ludzi fałszywymi twierdzeniami i dobrze zaaranżowaną propagandą.

Według informacji, kartel monetarny Bank Bene Merenti i YEM działa pod parasolem innego podmiotu o nazwie „YEM Foundation”, krajowej korporacji non-profit zarejestrowanej w Las Vegas w stanie Nevada, USA jako firma non-profit. Numer firmy: E0553072017-8. Numer firmy macierzystej” E0553072017-8. Fundacja YEM nie posiada własnego biura w USA. Zamiast tego używa adresu biura wirtualnego dostarczonego przez firmę o nazwie PHYSICALADDRESS.COM.

-Advertisement-

Nasz reporter śledczy w Stanach Zjednoczonych sprawdził już każdy szczegół Fundacji YEM i odkrył, że kartel z monetami YEM i oszustwami Banku Bene Merenti wykorzystuje tę amerykańską organizację non-profit jako tarczę dla swoich przestępczych działań. Z wiarygodnego źródła dowiadujemy się również, że setki milionów oszustw Banku Bene Merenti, monety YEM, Dana Settgasta, Jorge Sebastiao i innych członków oszustwa Fundacji YEM są potajemnie zdeponowane na różnych kontach offshore z pomocą Nevada- firma z siedzibą, która udostępnia temu kartelowi adres biura wirtualnego (304 S JONES BLVD, Las Vegas, NV, 89107).

Dowiedzieliśmy się również, że Jorge Sebastiao, prawdziwe nazwisko Nuno Jorge Da Cruz Sebastiao, jest prezesem Fundacji YEM i jednym z czołowych liderów kartelu Banku Bene Merenti i oszustw monetowych YEM.

-Advertisement-

Niedawno Daniel Settgast aka Dan Settgast otworzył nowe przedsięwzięcie o nazwie „Fundacja Greenzero” w Polsce.

Sieć przestępców, oszustów i oszustów

Jednym z głównych bohaterów tego oszustwa jest Zuzana Uchnarova, która ogłasza się ambasadorem Liberlandu w Emiracie. Jest też „współwłaścicielką” Liberlandu – kolejnego oszukańczego przedsięwzięcia.

To bardzo niepokojące, że Scott M. Schlimmer, oficer Centralnej Agencji Wywiadowczej (CIA) dołączył do tego masowego kartelu oszustów. Władze USA muszą wszcząć natychmiastowe dochodzenie w tej sprawie.

Szanowany czytelnicy w Polsce:

Udostępnij ten raport na platformach społecznościowych. Prosimy również o zapoznanie się z BliTZ, aby poznać dalsze szczegóły w tych ważnych sprawach. Jeśli masz jakieś wiadomości, wyślij je do naszej gazety e-mailem: [email protected] lub WhatsApp: +8801711-938344.

Share this:Like this:Like Loading... Recommended for you:
Source

Leave a Comment


To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture.
You can enter the Tamil word or English word but not both
Anti-Spam Image